Prenumerata

PRENUMERATA INDYWIDUALNA

Jeśli lubisz rozwiązywać nasze krzyżówki i łamigłówki i nie chcesz przegapić kolejnych numerów supełkowych gazet, proponujemy Ci możliwość wykupienia prenumeraty. Dzięki niej otrzymasz każdy numer naszego dowolnego czasopisma prosto do domowej skrzynki pocztowej. To wygoda i oszczędność czasu. Każdy zamówiony numer kosztuje 4 zł, czyli taniej niż w kiosku. Za przesyłkę nic nie zapłacisz.

Cena półrocznej prenumeraty każdego czasopisma to 12 zł za trzy numery (z wyjątkiem „Supełka” - 16 zł za cztery numery). Cena rocznej prenumeraty każdego czasopisma to 24 zł za sześć numerów (z wyjątkiem „Supełka” - 32 zł za osiem numerów).

Jak wykupić prenumeratę?

Prenumeratę naszych tytułów realizuje Poczta Polska SA. Możesz wykupić ją jednym z trzech sposobów:

- w dowolnym urzędzie pocztowym

- na stronie internetowej prenumerata.poczta-polska.pl

- zgłaszając tą chęć listonoszowi

 

Przedpłaty na pierwsze półrocze lub cały kolejny rok za „Supełka”, „Supełka Panoramy”, „Supełka z Pętelką”, „Supełkowe Łamigłówki”, „Supełka krzyżówki” lub „Supełka dla najmłodszych” przyjmowane są do 25 listopada. Przedpłaty na drugie półrocze przyjmowane są do 25 maja.

PRENUMERATA DLA SZKÓŁ

Wychowawców klas 1-3, którzy są zainteresowani zakupem naszych czasopism dla swoich uczniów zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem wydawnictwo@supelek.com.pl

Cena egzemplarza to 4 zł / szt. Koszt przesyłki pokryje redakcja.