Prenumerata

PRENUMERATA INDYWIDUALNA

Jeśli lubisz rozwiązywać nasze krzyżówki i łamigłówki i nie chcesz przegapić kolejnych numerów supełkowych gazet, proponujemy Ci możliwość wykupienia prenumeraty. Dzięki niej otrzymasz każdy numer naszego dowolnego czasopisma prosto do domowej skrzynki pocztowej. To wygoda i oszczędność czasu. Każdy numer zamówiony w prenumeracie kosztuje 8 zł. W tej cenie zawarty jest już także koszt przesyłki.

Do grona prenumeratorów możesz dołączyć w dowolnym momencie i samemu zdecydować, ile numerów chcesz wykupić. Możesz wybrać dowolną ilość spośród wydawanych przez nas tytułów: „Supełek”, „Supełek z Pętelką”, „Supełek krzyżówki”, „Supełek Panoramy”, „Supełkowe Łamigłówki” i „Supełek dla najmłodszych”.

Jak wykupić prenumeratę?

Poproś rodziców o mailowy kontakt z nami na adres: wydawnictwo@supelek.com.pl, podając twoje imię, nazwisko, adres do wysyłki oraz tytuły i liczbę numerów czasopism, które chcesz zaprenumerować. My zaś odeślemy szczegółowe informacje dotyczące płatności.

Każdy prenumerator otrzyma od redakcji pamiątkowy gadżet Supełka.

PRENUMERATA DLA SZKÓŁ

Wychowawców klas 1-3, którzy są zainteresowani zakupem naszych czasopism dla swoich uczniów, zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem wydawnictwo@supelek.com.pl

Cena egzemplarza w prenumeracie dla szkół to 4 zł / szt. Koszt przesyłki pokryje redakcja.